/ توسط /   دسته‌بندی نشده / 0 نظرات

کره حیوانی یا مارگارین

کره حیوانی یا مارگارین

در یک برهه زمانی استفاده از مارگارین به طور ناباورانه افزایش پیدا کرد و دلیل آن هم تبلیغات خارجی بود و این موضوع باعث افزایش مصرف مردم ایران از این ماده شد. مارگارین نه تنها محصول خوبی نیست، بلکه باعث آسیب هایی قلبی هم می شود و ممکن است شما با حمله های قلبی رو به رو شوید.
خیلی از دامداری ها به دلیل این که ارزش محصولات دامی را می دانند به طور کاملا جدی خود را مشغول خرید گوسفند زنده می کنند. همانطور که مطلع هستید قیمت گوسفند زنده خیلی پایین نیست اما استفاده از محصولات به دست آمده از آن قیمتی بالاتر دارد و باعث سودزایی می شود. بنابراین اگر به فکر خرید گوسفند زنده هستید برای اطلاع از قیمت دام زنده تنها کافیست با ما تماس بگیرید.
ما در مقالات دام سپید قصد داریم اطلاعات زیادی در مورد موضوعات مختلف در اختیار شما قرار دهیم و این مقاله نیز با عنوان کره حیوانی یا مارگارین منتشر شده است پس ادامه ی موضوع را مطالعه کنید.

آزمایش مارگارین

در سری آزمایش هایی که در خارج انجام شد متخصصین متوجه این موضوع مهم شدند که مارگارین خطر حمله ی قلبی را افزایش می دهد ولی کره حیوانی هیچ ‌گونه اثر بدی ندارد.
برخی موارد دستوالعمل های رایج باعث آسیب به سلامت می شوند. مطالعه دیگری نشان داد که مصرف بالای چربی‌ های لبنی خطر ابتلا به بیماری‌ های قلبی را ۶۹% کاهش می ‌دهد و احتمالاً این به خاطر مصرف بالای ویتامین K2 می باشد.

اسید چرب بیوتیرِیت

اسید چرب بیوتیرِیتِ ۴- کربنی وقتی در بدن تولید می‌ شود که باکتری ‌های روده بزرگ و فیبرهای رژیمی غذاها با هم تماس پیدا ‌کنند. یکی از بهترین منابع بیوتیرِیت، کره حیوانی است که حدود ۳ تا ۴ درصد بیوتیرِیت دارد.

به اشتراک بگذارید


کامنت بگذارید