/ توسط /   دسته‌بندی نشده / 0 نظرات

فواید شیر گوسفند برای سلامت بدن (بخش اول)

فواید شیر گوسفند برای سلامت بدن (بخش اول)

چندین مورد از فواید و تفاوت شیرها با یکدیگر را در مقالات مختلف بیان کردیم و در این مقاله نیز به بررسی فواید شیر گوسفند برای سلامت بدن انسان ها می پردازیم. شیر گوسفند برای سلامت بدن بزرگسالان و کودکان اهمیت زیادی دارد و به رشد آن ها کمک می کند.
از قیمت دام زنده خبر دارید ؟ با بروز بیماری های زیادی که کل کره ی زمین را فرا گرفته است، تقوت بدن و خوردن لبنیات بسیار واجب می باشد. خیلی از دامداران با خرید گوسفند زنده تجارت و فروش لبنیات راه می اندازند و کسب و کار خوبی هم دارند اما همانطور که می دانید قیمت گوسفند زنده بالا است راه اندازی دامداری های بزرگ کار هر کسی نیست.

سلامتی و ایمنی بدن

همانطور که می دانید شیر گوسفند دارای ویتامین های A و E می باشد که هر دو به عنوان آنتی اکسیدان عمل می کنند و وجود این نوع ویتامین ها در شیر گوسفند باعث جلوگیری از بروز بیماری های مزمن و استرس اکسیداتیو خواهد شد. اگر به زیبایی و سلامت پوستتان اهمیت می دهید لازم است بدانید که وجود ویتامین E در شیر گوسفند باعث بهبود سلامت و ظاهر پوست شما می شود.

رشد و تکامل

شیر گوسفند به دلیل داشتن ۵٫۴ گرم پروتئین در هر ۱۰۰ گرم نسبت به شیر گاو، شیر بز، شیر بوفالو درصد بالایی از پروتئین دارد که همین باعث تقویت استخوان های شما و افزایش رشد و تکامل آن ها می شود. شما با نوشیدن شیر گوسفند هر روز می توانید سرحال و شاداب تر باشید.

در اطرافتان فردی را می شناسید که از بیماری سرطان رنج ببرد؟

هنگامی که فرد به بیماری سرطان مبتلا می شود به دلیل استرس داشتن مقدار اکسیداتیو بدن او افزایش پیدا می کند شیر گوسفند حاوی درصد بالایی از نوکلئوزیدها و نوکلئوتیدها است که باعث کاهش استرس اکسیداتیو و رشد سلولی بهتر بدن فرد می شود. در ادامه با ما همراه باشید.

به اشتراک بگذارید


کامنت بگذارید