/ توسط /   دسته‌بندی نشده / 0 نظرات

کره با خطر کمتر چاقی

کره با خطر کمتر چاقی

کره ای که از دام زنده گرفته شده باشد احتمال چاقی شما را کم تر می کند و حتی ممکن است به صفر برساند. کره ی گرفته شده از گوسفند زنده باعث تقویت بدن شما می شود و برای سلامت شما تاثیر مثبتی دارد.
با بالا رفتن قیمت گوسفند زنده ، قیمت کره و تمام محصولات گوسفندی بالا رفت و خرید این محصولات سخت تر شد به همین دلیل است که توصیه ی ما به شما یادگیری روش تولید کره است، زیرا اگر این موضوع را یاد بگیرید با خریدن شیر می توانید محصولات لبنی زیادی تولید کنید و نیازی به خرید لبنیات نداشته باشید.

روغن حیوانی بعد از روغن زیتون

در بین روغن ها و کره ها بالاترین فایده برای روغن زیتون است و این محصول بالاترین رتبه را دریافت می کند اگر با بوی روغن زیتون مشکلی نداشته باشید بهتر است به طور کلی از آن استفاده کنید و این روغن را بیس کارتان قرار دهید.
کره محلی و گوسفندی هم مقداری بو دارد که خیلی از جوانان این بو را نمی پسندند به همین دلیل است که مصرف آن در بین جوانان پایین می باشد اما مصرف آن به طور معتدل بسیار خوب است.

کره چاق نمی کند

حتما این شایعات را شنیده اید که می گویند کره و لبنیات چاق می کنند اما این طور نیست و در این باره تحقیقات زیادی هم انجام شده است. کره اصلا چاق نمی کند و تحقیقات نشان داده است که هیچ کدام از محصولات لبنی چاق نمی کنند و می توانید به راحتی آن ها را استفاده کنید. بنابراین اصلا نگران چاقی نباشید، زیرا کره محلی شما را چاق نمی کند.
برای خرید گوسفند زنده و انواع دام زنده و یا تهیه ی گوشت بهداشتی تنها کافیست با ما تماس بگیرید و محصول مورد نظرتان را اعلام کنید.

به اشتراک بگذارید


کامنت بگذارید