/ توسط /   دسته‌بندی نشده / 0 نظرات

مزایای کره حیوانی

مزایای کره حیوانی

نگهداری از دام زنده فواید زیادی دارد و خیلی از دامداران با خرید گوسفند زنده از محصولات آن استفاده می کنند. هر چند که قیمت گوسفند زنده بالا است، اما استفاده از محصولات گوسفند دو برابر این هزینه را برای شما به وجود می آورد. در این مقاله در مورد یکی از بهترین محصولات دامی صحبت می کنیم که نام آن کره دامی می باشد، کره های دامی مزایای بسیار زیادی دارند.
کره حیوانی یکی از مواد غذایی سالمی است که در زمان های قبل به عنوان ماده ای مضر شناخته شده بود، اما این روزها همگی بابت مفید بودن آن اطمینان دارند.

خواص کره

ویتامین A و E و K2 از جمله ویتامین های کره است که محلول در چربی می باشند و شما به راحتی آن را وارد بدنتان می کنید و باعث قوی شدن بدن شما می شود.
ویتامین‌های A و E برای بدن بسیار مفید هستند و در رژیم غذایی ما باید وجود داشته باشند. اگر شما از غذاهای حیوانی و گیاهی مصرف می‌ کنید، پس احتمالا از هر دوی آن ها بهره ‌مند هستید و لازم به نگرانی نیست،

اما اگر تنها یک گروه از رژیم غذایی را می خورید این ویتامین ها را به صورت خارجی وارد بدنتان کنید.
K2 تأثیرات قدرتمند و مفیدی دارد.
مصرف کم این ویتامین می ‌تواند باعث بیماری ‌هایی مانند بیماری قلبی و عروقی، سرطان و پوکی استخوان شود زیرا این ماده در سوخت ‌و ساز کلسیم دخالت دارد.
لبنیاتی که از شیر گاو گرفته شده ‌اند حاوی ویتامین K2 می باشند.

بیماری های قلبی

هیچ وجه مشترکی بین چربی‌ های اشباع شده و امراض قلبی وجود ندارد. همانطور که می دانید چربی‌ های اشباع شده باعث افزایش کلسترول HDL در خون می ‌شوند. کره های محلی به دلیل داشتن چربی های اشباه اصلا باعث آسیب قلبی نمی شود.

دام سپید

قیمت دام زنده در دام سپید به قیمت روز ارائه می شود. برای خرید گوسفند زنده با مناسب ترین قیمت گوسفند زنده را از ما بخواهید.

به اشتراک بگذارید


کامنت بگذارید