/ توسط /   دسته‌بندی نشده / 0 نظرات

فواید شیر گوسفند برای سلامت بدن (بخش دوم)

فواید شیر گوسفند برای سلامت بدن (بخش دوم)

اگر مطلب قبلی را مطالعه کرده باشید موارد زیادی در مورد خواص شیر گوسفندان بیان کردیم که یکی از مهمترین آن ها مقابله در برابر سرطان بوده است. به طور کامل از نظر علمی این موضوع را برای شما ثابت کردیم و در این مقاله نیز به ادامه ی همین بررسی ها می پردازیم.

زایمان بهتر با نوشیدن شیر گوسفند

شیر گوسفندی به دلیل داشتن ویتامین های B و همچنین داشتن سطوح بالایی از فولات مورد توجه قرار گرفته است. این مقدار از ویتامین و فولات برای سلامت دستگاه تولید مثل خانم ها بسیار ضروری می باشد. به طور جدی کمبود فولات با نقایص لوله عصبی جنین ارتباط کاملا مستقیمی دارد که شیر گوسفند به دلیل سطح بالایی از فولات باعث پیشگیری از نقایص مادرزادی جنین شما می شود.

تنظیم فشار خون

آیا با افرادی که دارای فشار خون هستند زندگی می کنید و می خواهید این بیماری رفع شود؟ اگر به دنبال دارو برای این بیماری هستید بهتر است شیر گوسفند مصرف کنید زیرا این ماده به دلیل داشتن غلظت بالای اسیدهای آمینه در خود نسبت به شیر گاو، شیر بز و شیر بوفالو از خاصیت بیشتری برخوردار می باشد. شیر گوسفند فشار خونتان را تنظیم می کند و برای سلامت قلبتان مفید است پس اگر تا به امروز از این خاصیت شیر گوسفندی بی خبر بودید بهتر است از امروز به بعد این محصول را به چشم دارو ببینید.

دام سپید

دام سپید یکی از مجموعه های بزرگ فروش دام زنده است که حال انواع دام مانند گوسفند زنده را به بالاترین کیفیت به فروش می رساند. جالب است بدانید که قیمت گوسفند زنده در این مجموعه بسیار مناسب است و در اکثر موارد همان قیمت دولتی که بیان می شود به فروش می رسد و اصلا شما هزینه ای بیشتر پرداخت نمی کنید. برای ارتباط با ما تنها کافیست با شماره های زیر تماس بگیرید.
شماره تماس: ۰۲۱۸۸۰۵۱۶۶۰ _ ۰۹۱۲۱۳۶۱۷۴۷
آدرس: تهران، میدان ونک، میدان شیخ بهایی

به اشتراک بگذارید


کامنت بگذارید